تاریخ عرضه gears of war 6

تاریخ عرضه gears of war 6

خبرهای جدید درباره بازی Gears 6 به سرعت منتشر شده است. لیام مک‌ کینتایر، بازیگر شخصیت جی‌ دی فنیکس، در یک مصاحبه اعلام کرد که اطلاعات تازه‌ ای از این بازی در تابستان امسال منتشر خواهد شد.

با گذشت پنج سال از عرضه Gears 5، طرفداران با شوق منتظر معرفی نسخه جدید این بازی هستند. آن‌ ها انتظار داشتند که از زمان شروع همکاری مایکروسافت و استودیو کوالیشن برای عرضه Gears 6 مطلع شوند. حالا به نظر می‌ رسد که زمان معرفی این بازی نزدیک است.

یکی از طرفداران از لیام درباره مرگ شخصیت جی‌ دی فنیکس در نسخه پنجم بازی سؤال کرد؛ این مرگ می‌ تواند با مرگ Del جایگزین شود. اما هنوز مشخص نیست کدام یک از این دو سناریو در نسخه جدید بازی پیش خواهد رفت. لیام در پاسخ اعلام کرد که «هیچ اطلاعاتی ندارد»، اما تأکید کرد که استودیو کوالیشن در کنار مایکروسافت در ماه ژوئن اطلاعات بیشتری را منتشر خواهند کرد.

قبلاً اعلام شده بود که نسخه جدید از مجموعه Gears در رویداد Xbox Games Showcase در تاریخ ۲۰ خرداد (۹ ژوئن) معرفی خواهد شد. این اظهارات با ادعای لیام مک‌ کینتایر هم‌خوانی دارد. با توجه به این موارد و زمانی که از عرضه نسخه قبلی بازی گذشته است، می‌ توان انتظار داشت که Gears 6 در تابستان امسال معرفی شود.

بر اساس شایعات، نسخه جدید از بازی Gears مانند نسخه‌ های پیشین دارای مناطق نیمه باز است و به بازیکنان محیط‌ های بزرگتری برای کاوش ارائه خواهد کرد.

پست قبلی

تریلر جدید بازی Honkai: Star Rail

پست بعدی

محتوای Reloaded فصل سوم بازی MW3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید