محتوای Reloaded فصل سوم بازی MW3

محتوای Reloaded فصل سوم بازی MW3

محتوای فصل سوم بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 و Warzone که در تاریخ ۱۲ اردیبهشت (۱ مه) ساعت ۱۹:۳۰ به‌وقت ایران منتشر خواهد شد، شامل موارد زیر می‌ شود:

اضافه شدن نقشه‌ ها و حالت‌ های جدید برای بخش چندنفره

اضافه شدن مأموریت داستانی جدید برای بخش زامبی

معرفی Specialist Perk Package در وارزون

به‌ روزرسانی میان-فصلی شامل اضافه کردن نقشه Grime (که اطراف کانال متروکه لندن قرار دارد) و نقشه Checkpoint (که براساس قلعه نقشه Rebirth Island ساخته شده است) به بخش چندنفره مدرن وارفر ۳ می‌ شود.

در حالت جدید بازی با نام Minefield، بازیکنان مین‌ هایی را بر جای می‌ گذارند که با مرگ آن‌ ها فعال می‌ شوند و می‌ توانند به هم‌ تیمی‌ ها آسیب بزنند. همچنین، حالت جدید بازی با نام Escort در دو دور انجام می‌ شود، که در آن بازیکنان باید سه نقطه از نقشه را با اسکورت MAW هک کنند. پلی‌ لیست میان فصلی Arcade نیز اضافه شده که شامل نقشه‌ ها و حالت‌ های مختلف است، و پلی‌ لیست Vortex هم بازگشته است. در فصل سوم وارزون، نقشه Rebirth Island دوباره به بازی اضافه خواهد شد و حالت Resurgence نیز معرفی خواهد شد که به بازیکن‌ ها اجازه می‌ دهد تا زمان زنده‌ بودن هم‌ تیمی خود را بازیابند.

این به‌ روزرسانی میان-فصلی Special Perk Package را معرفی می‌ کند که در صورت فعال‌ بودن، تمام پرک‌ ها را در اختیار گیمر ها قرار می‌ دهد. همچنین Killstreak Foresight به بازی اضافه شده است که به بازیکن‌ ها مکان‌ های بعدی بازی را نمایش می‌ دهد. همچنین، Weapon Trade Station به بازی بازگشته است که به گیمرها اجازه تعویض سلاح با یک سلاح دارای درجه پایین‌ تر را می‌ دهد. Utility Box Field Upgrade نیز شامل جعبه مهمات و جلیقه می‌ شود. محتوای Reloaded فصل سوم رویداد Heavy Armor را به بازی اضافه خواهد کرد که تعداد پوشش زرهی جلیقه بازیکن‌ ها را افزایش می‌ دهد و سطح سلامت آن‌ ها را از ۱۵۰ به ۲۰۰ افزایش می‌ دهد.

پست قبلی

تاریخ عرضه gears of war 6

پست بعدی

بازی Alien برای کنسول VR می آید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید