تاریخ عرضه Resident Evil 9

تاریخ عرضه Resident Evil 9

گفته می‌ شود که از سال ۲۰۱۸ شرکت کمپکام در حال تولید بازی Resident Evil 9 بوده و قرار است این بازی طولانی‌ ترین دوره توسعه را در میان تمام نسخه‌ های این مجموعه تجربه کند. گزارش‌ های گذشته نشان می‌ دهد که این نسخه بیشترین بودجه را در میان بازی‌ های رزیدنت ایول خواهد داشت. با این حال، اخبار اخیر نشان می‌ دهد که کپکام قصد دارد عرضه بازی را به تأخیر بیندازد تا بیشترین زمان ممکن را به تولید و بهبود این بازی اختصاص دهد.

یکی از اینسایدرهای معروف اخیراً جزئیات بیشتری از بازی Resident Evil 9 را منتشر کرده است. بر اساس شنیده‌ های او، این بازی به طور داخلی به تأخیر افتاده است. این اینسایدر که در گزارش‌ های گذشته اطلاعات موثقی را منتشر کرده بود، ادعا می‌ کند که برنامه‌ ریزی برای انتشار این نسخه در زمانی نا معلوم از سال ۲۰۲۵ بوده است، اما اکنون اعلام می‌ کند که بازی با تأخیر مواجه شده و هنوز زمان معرفی آن مشخص نیست.

همانطور که این اینسایدر اظهار می‌ کند، احتمال وجود دارد که کپکام قبل از عرضه Resident Evil 9، بازی دیگری از این مجموعه را معرفی و منتشر کند. این شایعات، هر چند ممکن است شواهدی داشته باشند، اما هنوز نمی‌ توان به‌طور قطع این ادعا را تأیید کرد. برخی شایعات نشان می‌ دهد که کپکام در حال کار بر روی پنج نسخه از بازی Resident Evil است و فعالیت‌ های اخیر این شرکت نیز نشان می‌ دهد که ریمیک Resident Evil 5 احتمالاً زودتر از انتظار معرفی خواهد شد.

پست قبلی

بازی Alien برای کنسول VR می آید

پست بعدی

فروش بی نظیر Frostpunk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید