فروش بی نظیر Frostpunk

فروش بی نظیر Frostpunk

استودیو 11Bit امروز ششمین سالگرد تأسیس خود را جشن می‌ گیرد. به این مناسبت، تیم سازندگان بازی Frostpunk اعلام کردند که تاکنون پنج میلیون نسخه از این بازی روی همه‌ ی پلتفرم‌ ها فروخته شده است. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۸ برای پی‌ سی منتشر شده بود، سپس در سال ۲۰۱۹ برای کنسول‌ های پلی‌ استیشن ۴ و ایکس‌ باکس وان، و در سال ۲۰۲۱ برای سیستم‌ عامل مک عرضه شد.

یکی از آمارهای قابل توجهی که توسط توسعه دهندگان Frostpunk به اشتراک گذاشته شده، این است که سه درصد از کل بازیکنان این بازی به‌ طور میانگین بیش از ۱۰۰ ساعت زمان بازی را ثبت کرده‌ اند. میانگین تجربه بازی برای کل بازیکنان آن نیز ۲۴ ساعت بوده است، اما تنها ۰.۶ درصد از کل بازیکنان روی استیم موفق به دریافت آچیومنت Endless Slave Driver شده‌ اند. این آچیومنت در حالت Endless Mode بازی آنلاک می‌ شود که باعث می‌ شود همه‌ ی ساکنین شهرک‌ ها نسبت به شما بی‌ اعتماد شوند.

نکته دیگری که بسیار جالب است، این است که موسیقی The City Must Survive پرطرفدار ترین قطعه‌ ی موسیقی متن بازی Frostpunk است که تاکنون بیش از ۶ میلیون بار در اسپاتیفای و بیش از ۱.۳ میلیون بار در یوتیوب شنیده شده است.

پست قبلی

تاریخ عرضه Resident Evil 9

پست بعدی

اخبار جدید بازی Stalker 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید