اخبار جدید بازی Stalker 2

طرفداران مجموعه Stalker از مدت‌ ها پیش منتظر تجربه نسخه دوم این بازی بوده‌ اند. حال با نزدیک شدن به زمان عرضه بازی، استودیو سازنده جزئیات و تریلر تازه‌ ای را با طرفداران به اشتراک گذاشته است. در تریلر جدید بازی Stalker 2: Heart of Chornobyl که همزمان با ۳۸امین سالگرد فاجعه هسته‌ ای چرنوبیل پخش شد، می‌ توانیم نگاهی تازه به بازی، به‌ خصوص محیط‌ های مخروبه و تهدید آمیز آن داشته باشیم.

استودیو GSC Game World را با عنوان «Not a Paradise» منتشر کرده و در آن می‌ توانیم گفت‌ و گوی شخصیت اصلی داستان با سایر کاراکتر ها را مشاهده کنیم. همچنین محیط‌ های باشکوه و آخرالزمانی که هرکدام فرسودگی و تهدید منحصر به‌ فردی را نشان می‌ دهند، در این تریلر کوتاه به چشم می‌ خورند. علاوه‌ براین، این تریلر برای اولین‌ بار صداگذاری اوکراینی بازی را نیز نشان می‌ دهد. تیم سازنده قبلاً تأیید کرده بود که در زمان عرضه، هر دو گزینه صداگذاری انگلیسی و اوکراینی را برای بازی Stalker 2: Heart of Chornobyl ارائه خواهد داد.

بازی Stalker 2: Heart of Chornobyl در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۴۰۳ (۵ سپتامبر ۲۰۲۴) برای کامپیوتر و کنسول‌ های ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس منتشر خواهد شد. این بازی در گذشته یک‌ بار به تعویق افتاده بود و استودیو سازنده دلیل آن را نیاز تیم توسعه برای بهینه‌ سازی‌های فنی بیشتر اعلام کرده بود.

پست قبلی

فروش بی نظیر Frostpunk

پست بعدی

ویدیو تریلر جدید بازی Warframe

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید