تریلر جدید بازی Street Fighter 6

تریلر جدید Street Fighter 6

کپکام آکوما را به طور رسمی برای بازی Street Fighter 6 در یک تریلر جدید معرفی کرده است که همچنین بازه زمانی انتشار در بهار را تأیید می‌ کند. طرفداران با اولین نگاه به تریلر آکوما بیان کردند که دو رقیب باز هم به مبارزه‌ با هم می‌ پردازند. در جاهای دیگر، تریلر در محیط جدید آکو ما قرار دارد که یک نوع تجدید دیدار در صحنه‌ی آکوما از Street Fighter Alpha 2 است. در هفت ماه پس از عرضه‌ ی بازی در ژوئن ۲۰۲۳، Street Fighter 6 سه میلیون نسخه فروخت. Street Fighter 6 با فروش یک میلیون نسخه در طی آغاز هفته‌ ی عرضه‌ ی خود شروعی قوی داشت و سپس بعد از یک ماه و چند روز بر روی بازار دو میلیون نسخه فروخته شد. درباره‌ ی دستاورد دو میلیونی فروش، کپکام اظهار داشت که Street Fighter 6 به طور کلی در جهت انتظارات ما پیش می‌رود و افزود که امیدوار است شایعات مثبت موجب موفقیت‌ های بیشتری شود.

نکات مثبت Street Fighter 6

بعضی از نکات مثبت بازی Street Fighter 6 عبارتند از:

موفقیت فروش: Street Fighter 6 در طول مدت کوتاهی پس از عرضه، به میزان قابل توجهی فروش داشته است، که نشان‌ دهنده‌ی جذابیت و پذیرش بازی توسط افراد است.

ارتقاء گرافیکی: با توجه به فناوری‌ های جدید، گرافیک و طراحی بازی بهبود یافته‌ اند و تجربه‌ ی بصری برای بازیکنان بهتر شده است.

شخصیت‌های جدید: بازی شخصیت‌ های جدید و جذابی به مجموعه‌ ی شخصیت‌ ها اضافه کرده است که می‌ تواند تنوع و جذابیت بازی را افزایش دهد.

حفظ اصالت: با این‌ که بازی با ارتقا گرافیکی و اضافه کردن شخصیت‌ های جدید تجدید نظر شده است، اما همچنان جذابیت اصلی Street Fighter را حفظ کرده است که به طرفداران سابق و جدید این بازی جذابیت می‌ بخشد.

حضور رقابتی: این بازی همچنان یکی از محبوب‌ ترین بازی‌ های رقابتی است و این موضوع باعث شده است که افراد بیشتری به بازی علاقه‌مند شوند و در رقابت‌ ها شرکت کنند.

تریلر جدید Street Fighter 6

پست قبلی

گیم پلی بازی Rise of the Roni

پست بعدی

ایونت جدید بازی Dead by Daylight

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید