گیم پلی بازی Rise of the Roni

گیم پلی Rise of the Ronin

Rise of the Ronin یک بازی اکشن و ماجراجویی است که در یک دوره‌ ی فراموش شده از تاریخ ژاپن قرار دارد. در این بازی شما نقش یک رونین یا جنگجوی تبهکار را به عهده می‌ گیرید که در یک جهان پر از رموز و خطرات به دنبال انتقام و شکوه می‌ گردد. با وجود اینکه توانایی‌ های شما در هنر های رزمی بسیار بالاست، اما شما با چالش‌ ها و دشمنانی که در راهتان قرار دارند، مواجه خواهید شد. در گیم پلی Rise of the Ronin شما باید هوش و استراتژی خود را به کار گیرید تا به دشمنان خود غلبه کنید و رازهای دوران سامورایی را کشف کنید.

با گسترش مهارت‌ های خود و جمع‌ آوری سلاح‌ ها و امکانات به یک رونین قهرمان تبدیل شوید و افسانه‌ ای را برای خود بسازید. ای بازی در مقایسه با بازی های Ghost of Tsushima و Assassins Creed 2 در بخش داستانی خود نقش آفرینی بی نظیری را از خود نشان دادند رقابت ایجاد میکند و باید منتظر نسخه اصلی بازی باشیم.

داستان اصلی بازی درباره‌ ی یک خواهر برادر دو قلوی شناخته شده به نام Blade Twins است. این خواهر برادر نقش اصلی بازی هستند که در سنین جوانی تقریبا به سرنوشت وحشتناکی می‌ رسند، زیرا روستایشان به آتش کشیده میشود توسط سامورایی ها و این دو به جای اینکه به قتل برسند، آن‌ ها نجات یافته و به عنوان Blade Twins به Veiled Edge می پیوندند. با تسلط بر شمشیر، Blade Twins با هم رشد میکنند تا مهارت‌ هایشان را به کمال برسانند.

گیم پلی Rise of the ronin

پست قبلی

فصل دوم The Finals منتشر شد

پست بعدی

تریلر جدید بازی Street Fighter 6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید