فصل دوم The Finals منتشر شد

فصل دوم The Finals

The Finals یک بازی شوتر اول شخص است که در آن بازیکنان در محیط‌ های مسابقه‌ ای رقابت می‌ کنند. بازی طوری طراحی شده که همه چیز قابلیت تخریب دارد. بازی دارای نقشه‌ های متعدد، تجهیزات مختلف، اسلحه‌ های متنوع و امکاناتی مانند بازی در لیگ‌ های رتبه‌ بندی، مسابقات خصوصی و حرفه‌ ای است. داستان اصلی بازی The Finals این است که شما یک شرکت‌ کننده در یک برنامه مبارزه مجازی هستید. شما برای شهرت، پول و فرصتی برای جلب حمایت‌ های بزرگان دنیا رقابت می‌ کنید.

استودیو توسعه‌ دهنده Embark Studios اعلام کرده است که بازی The Finals تحت تأثیر فیلم‌هایی مانند Hunger Games، گلادیاتور و دیگر مسابقات آرنایی قرار گرفته است. شما می‌ توانید شخصیت شرکت‌ کننده خود را کاستومایز کنید که این به جذابیت بازی کمک میکند. همچنین در فصل‌ جدید امکانات و گجت‌ های جدید به بازی اضافه شده اند. تجهیزات، توانایی‌ ها و رقبا همگی عالی هستند. اما هر شخصیت نقطه ضعف هایی دارد.

شما می‌ توانید هیروی خود را انتخاب کنید و بین سه کلاس مختلف آن ها را انتخاب کنید. این سه ساختار بدنی پایه، سرعت‌های مختلف در دویدن، سطوح HP و دسترسی انتخابی به اقلام، اسلحه‌ ها و توانایی‌ ها تفاوت دارند. این بازی به صورت آنلاین قابل بازی است و در آن می‌ توانید با دیگر بازیکنان از سراسر جهان رقابت کنید. در فصل دوم The Finals محتوای بتل پس بیشتر خواهد بود و پلیر ها می توانند تنوع بیشتری در اسکین های خود داشته باشند. فصل دوم بازی در تاریخ 14 مارس (24 اسفند) 2024 آغاز می‌ شود.

تریلر فصل دوم The Finals

پست قبلی

معرفی بازی Multi Versus

پست بعدی

گیم پلی بازی Rise of the Roni

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید